ORDFÖRANDESTOL, jugend, 1900-talets första hälft.

375027. ORDFÖRANDESTOL, jugend, 1900-talets första hälft.

Höjd 117 cm.

Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.

Märken, sits med skada. Skölden sitter något löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 117 cm.

Antal besök: 1 075