ERICSSON. HOTLINE. 1980-TAL.

ERICSSON. HOTLINE. 1980-TAL.
3750174. ERICSSON. HOTLINE. 1980-TAL.

Svart plast. Höjd: ca 20,5 cm. Längd: ca 23,5 cm.

Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 536