SKÅLAR, 9 st, "Fuga", Sven Palmqvist, Orrefors, 1900-tal.

375016. SKÅLAR, 9 st, "Fuga", Sven Palmqvist, Orrefors, 1900-tal.

Höjder mellan 5,5-11 cm.

Några etikettmärkta.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 5,5-11 cm.

Några etikettmärkta.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg.

Antal besök: 649