LÅDKAMERA, objektiv märkt G.Rodenstock, München, 1800/1900-tal.

374992. LÅDKAMERA, objektiv märkt G.Rodenstock, München, 1800/1900-tal.

I svart träfodral.
Längd 33 cm, bredd 19 cm, höjd 24 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

I svart träfodral.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 300