BOJAN MED LOCK OCH VASER, porslin, 3 delar, Kina, 1900-tal.

374979. BOJAN MED LOCK OCH VASER, porslin, 3 delar, Kina, 1900-tal.

Bojan med lock, höjd 20 cm
2 vaser, höjd 21 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bojan med lock, höjd 20 cm
2 vaser, höjd 21 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 815