ROBERT HOLLANDS WALKER. akvareller, 2 st, signerade.

37496. ROBERT HOLLANDS WALKER. akvareller, 2 st, signerade.

Picknick vid damm.
19,5 x 32 cm.

Bruna fläckar, skador på ram.
Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Picknick vid damm.
19,5 x 32 cm.

Bruna fläckar, skador på ram.
Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 554