KRUS, 10 st, keramik, bl a Rörstrand, 18/1900-tal.

374943. KRUS, 10 st, keramik, bl a Rörstrand, 18/1900-tal.

Högsta höjd ca 25,5 cm
Största diameter ca 29,5 cm.

slitage, krackeleringar, nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 25,5 cm
Största diameter ca 29,5 cm.

Antal besök: 785