GOLVLAMPA, Lyktan, Bankeryds belysning, 19/2000-tal.

374938. GOLVLAMPA, Lyktan, Bankeryds belysning, 19/2000-tal.

Tre ljusarmar. Stomme i mässing.
Stenfot.
Total höjd ca 210 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stenfot.
Total höjd ca 210 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 2 970