SOFFA, 3-sits, "Eton", Dux, 1970/80-tal.

3749237. SOFFA, 3-sits, "Eton", Dux, 1970/80-tal.

Längd ca 205 cm.
Bredd ca 91 cm.
Höjd ca 72 cm.

Bruksskick.
Smärre märken förekommer.
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 205 cm.
Bredd ca 91 cm.
Höjd ca 72 cm.

Bruksskick.
Smärre märken förekommer.
Fläckar.

Antal besök: 950