BENGT LANDIN. Färglitografi, signerad och numrerad 80/150.

374917. BENGT LANDIN. Färglitografi, signerad och numrerad 80/150.

Komposition med figurer, ca. 47x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Landin (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Bengt Landin (Född 1933)

Antal besök: 653