SAMLARALBUM ISHOCKEY.

SAMLARALBUM ISHOCKEY.
3748985. SAMLARALBUM ISHOCKEY.

Album 69/70, Sovjet, Kanada, Finland, Tjeckoslovakien, Tre kronor landslaget och allsvenskans spelare.

Slitage och småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och småskador.

Antal besök: 252