KRUKA, keramik, Forsberg keramik, 1900-tal.

374888. KRUKA, keramik, Forsberg keramik, 1900-tal.

Bemålad dekor.
Höjd 15 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad dekor.
Höjd 15 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Färgbortfall.

Antal besök: 713