BOKHYLLA, teak, "Prydno", Bröderna Gustavssons Möbelfabrik, Viserum. 1950/60-tal.

374847. BOKHYLLA, teak, "Prydno", Bröderna Gustavssons Möbelfabrik, Viserum. 1950/60-tal.

Benställning i svärtad metall med detaljer i mässing. 6 s hyllplan i fanérad teak. samt skåp med slagdörrar. Höjd 167,5 djup 32, bredd 86 cm.

Bruksslitage, repor och märken. Behöver justeras något.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 450