PÄLS MED HATT, mink, brun, 1900-talets andra hälft.

374814. PÄLS MED HATT, mink, brun, 1900-talets andra hälft.

Rygglängd 88 cm till krage
Uppskattad storlek 40-42.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 88 cm till krage
Uppskattad storlek 40-42.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 439