ROTTINGSOFFA, 3-sits, 1900-tal/samtida.

3747785. ROTTINGSOFFA, 3-sits, 1900-tal/samtida.

Vitmålad 3-sits rottingsoffa med 3 löstagbara dynor.
Längd 175 cm, rygghöjd 82 cm, djup exkl dynor 77 cm, sitthöjd 46 cm, sittdjup 55 cm.

Bruksslitage. Märken, repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 176