OSCAR CODDRON. Olja på duk.

OSCAR CODDRON. Olja på duk.
3747717. OSCAR CODDRON. Olja på duk.

Blomsterstilleben, signerad 50x41 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 278