JARDINJÄR, nysilver med glasinsats, tidigt 1900-tal.

374758. JARDINJÄR, nysilver med glasinsats, tidigt 1900-tal.

Dekor av bl a rosor. Längd ca 34 cm.

Slitage. Mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Mikronagg.

Antal besök: 1 278