GIOVANNI BORA. Akvarell.

GIOVANNI BORA. Akvarell.
3747536. GIOVANNI BORA. Akvarell.

Spanska trappan i Rom, signerad 28x17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
350
Antal besök: 214