SOFFA, rokokostil, 1900-tal.

SOFFA, rokokostil, 1900-tal.
3747531. SOFFA, rokokostil, 1900-tal.

Fast stoppad rygg och sits, Längd ca 164, rygghöjd 99 cm.

Färgbortfall, slitage och märken. Trasig sadelgjord och tyg undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 189