KAMIN, Kockums, Kallinge, 1900-talets första hälft.

3747329. KAMIN, Kockums, Kallinge, 1900-talets första hälft.

"Kockums J. Werks AB".
Höjd 75 cm, bredd 48 cm, djup 55 cm.

Bruksslitage, skorsten saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Kockums J. Werks AB".

Antal besök: 707