BORD, rokokostil, 1900-tal.

BORD, rokokostil, 1900-tal.
374726. BORD, rokokostil, 1900-tal.

Längd 115 cm
Bredd 70 cm
Höjd 66 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Skiva med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 115 cm
Bredd 70 cm
Höjd 66 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Skiva med smärre repor.

Antal besök: 554