PARTI LAMPDELAR, 1900-talets första hälft.

374677. PARTI LAMPDELAR, 1900-talets första hälft.

DIverse lampstommar.

Slitage, bucklor, skador. Ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

DIverse lampstommar.

Antal besök: 689