SKRIN, RAMAR MM, intarsia, Asien, sent 1900-tal.

374660. SKRIN, RAMAR MM, intarsia, Asien, sent 1900-tal.

6 delar.

Småskador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 delar.

Småskador förekommer.

Antal besök: 1 036