NILS ENSTRÖM, serveringsskåp, Ferdinand Lundquist.
3745983. NILS ENSTRÖM, serveringsskåp, Ferdinand Lundquist.
Valnötsplywood och valnöt. I fronten tre dörrar med formpressad rutdekor. Inredning med hyllor. Höga, raka kopplade ben. Bredd 101, djup 42, höjd 152 cm.
Faneradskador. Märken och repor. Ett handtag borta. Skador.