NILS ENSTRÖM, serveringsskåp, Ferdinand Lundquist.

3745983. NILS ENSTRÖM, serveringsskåp, Ferdinand Lundquist.

Valnötsplywood och valnöt. I fronten tre dörrar med formpressad rutdekor. Inredning med hyllor. Höga, raka kopplade ben. Bredd 101, djup 42, höjd 152 cm.

Faneradskador. Märken och repor. Ett handtag borta. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 990