SOFFA. Furu, 1970-tal.

SOFFA. Furu, 1970-tal.
3745766. SOFFA. Furu, 1970-tal.

Ca 220 x 65 cm, sittdjup ca 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 531