SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-tal.

374563. SKRIVBORDSSTOL, England, 1900-tal.

Mahogny. Löst stoppad sits. Blå klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 697