SIDEBOARD, teak, 1900-talets mitt.

374552. SIDEBOARD, teak, 1900-talets mitt.

Bakomliggande hyllplan samt lådor.
Längd 152, bredd 43, höjd 103 cm.

Smärre slitage samt någon mindre ytlig repa på skivan. Obetydligt märke efter vas på vänster kant.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 032