SILVER, 1800/1900-tal.

374534. SILVER, 1800/1900-tal.

Bland annat skedar, knivar (fyllda skaft tot vikt ca 114 gram), sockerströare samt servettringar.

Total vikt ca 411 gram.

Slitage, gravyrer, bucklor, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 411 gram.

Antal besök: 782