CURT AGGE. "Höstafton Hankö", olja på duk, signerad.

374509. CURT AGGE. "Höstafton Hankö", olja på duk, signerad.

96 x 146 cm.

Litet färgbortfall.

Curt Agge (Född 1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

96 x 146 cm.

Litet färgbortfall.

Curt Agge (Född 1929)

Antal besök: 1 072