BARGLOB, 1900-talets andra hälft.

3744730. BARGLOB, 1900-talets andra hälft.

Höjd 100 cm
Diameter 72 cm.

Slitage och bortfall i pappdekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm
Diameter 72 cm.

Antal besök: 713