SIDEBOARD/SKÄNK, teak, 1950/60-tal.

374460. SIDEBOARD/SKÄNK, teak, 1950/60-tal.

6 lådor i mittparti med skåpluckor på sidorna. Bredd/längd 154, djup 45, höjd 103 cm.

Bruksslitage, märken. Nyckel saknas, skåp är olåst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 14 152