LJUSSTAKAR 1 par, silver, svensk import, 1900-tal.

374441. LJUSSTAKAR 1 par, silver, svensk import, 1900-tal.

Höjd ca 10 cm.

Fyllda. Fyllning delvis med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 cm.

Antal besök: 690