SOFFBORD. Teak, 60-tal.

SOFFBORD. Teak, 60-tal.
3744021. SOFFBORD. Teak, 60-tal.

Längd ca 130 cm.
Bredd ca 75 cm.
Höjd ca 55 cm.

Ytslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 130 cm.
Bredd ca 75 cm.
Höjd ca 55 cm.

Ytslitage samt repor.

Antal besök: 602