FIGUR, trähund 1900-tal bemålat teak möjligen Kay Bojesen.

374353. FIGUR, trähund 1900-tal bemålat teak möjligen Kay Bojesen.

Längd 47 cm.
Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 47 cm.
Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 204