VAS, Josef Ekberg, Gustavsberg, stämplat 1920.

374352. VAS, Josef Ekberg, Gustavsberg, stämplat 1920.

Höjd 29 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 961