FLAKMOPED, Sachs, 1900-talets andra hälft.

3743376. FLAKMOPED, Sachs, 1900-talets andra hälft.

Omgjord. Endast handbroms inkopplad.
2-växlad. Lås medföljer.
Längd 210 cm.
Bredd 102 cm.

Bruksslitage. Omgjord. Renoverad och kompletterad.
Smärre rost. Senare bemålning. Dålig broms.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2-växlad. Lås medföljer.
Längd 210 cm.
Bredd 102 cm.

Antal besök: 2 321