3743376. FLAKMOPED, Sachs, 1900-talets andra hälft.
Omgjord. Endast handbroms inkopplad.
2-växlad. Lås medföljer.
Längd 210 cm.
Bredd 102 cm.
Bruksslitage. Omgjord. Renoverad och kompletterad.
Smärre rost. Senare bemålning. Dålig broms.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
2-växlad. Lås medföljer.
Längd 210 cm.
Bredd 102 cm.