MATSALSMÖBEL, teak, 11 delar, 1900-tal.

374281. MATSALSMÖBEL, teak, 11 delar, 1900-tal.

Bord längd 100, bredd 100, höjd 73 cm
Stolar rygghöjd 82, sittdjup 39 cm
2 Iläggsskivor bredd 50 cm.

Smärre slitage samt någon mindre ytlig repa. 2 stolar med annan nyans samt lite bredare ryggpinnar.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 Iläggsskivor bredd 50 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 514