soffbord, industriell design.

soffbord, industriell design.
3742715. soffbord, industriell design.

Filigran ram gjord av rostfärgat stål med träskiva.

ca Höjd 41 cm x B 139 cm x D 92 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Antal besök: 246