KARAFFER, 2 st, glas, Monica Bratt, Reijmyre glasbruk, 1900-talets mitt.

374234. KARAFFER, 2 st, glas, Monica Bratt, Reijmyre glasbruk, 1900-talets mitt.

Röd och blå glasmassa. Ettikettmärkt. Höjd 21 - 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 463