RUNE NEDERGÅRD. Komposition, olja på duk, signerad.

374215. RUNE NEDERGÅRD. Komposition, olja på duk, signerad.

89 x 116 cm.

Åldersslitage.
Färgbortfall finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

89 x 116 cm.

Åldersslitage.
Färgbortfall finnes.

Antal besök: 2 746