ANNE NILSSON. Skål, glas, Orrefors, signerad AN.CJ.

374208. ANNE NILSSON. Skål, glas, Orrefors, signerad AN.CJ.

Höjd 20, diameter 33,5 cm.
Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20, diameter 33,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 147