VAS, keramik, Paradisverkstan, Öland, numrerad 1/5.

374162. VAS, keramik, Paradisverkstan, Öland, numrerad 1/5.

Höjd 32, diameter 21,5 cm.

Gåva från Företagarnas Riksorganisation.

Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32, diameter 21,5 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 203