BÖRGE MOGENSEN. Spelbord, Danmark, 1900-tal.

374141. BÖRGE MOGENSEN. Spelbord, Danmark, 1900-tal.

Längd 120 cm
Bredd 90 cm
Höjd 59 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 120 cm
Bredd 90 cm
Höjd 59 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 399