IDA OLAI. Skulptur, "Ormägg", glas, Strömbergshyttan.

3741417. IDA OLAI. Skulptur, "Ormägg", glas, Strömbergshyttan.

Signerad "Ida Olai 2003" och numrerad "9-1/50".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 371