SIDEBOARD, 1900-talets tredje kvartal.

37409. SIDEBOARD, 1900-talets tredje kvartal.

Teak. 3 lådor och 3 dörrar. Längd 160, bredd 445, höjd 92 cm.

Bruksslitage samt skiva med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 945