IVAN JOERN. Oljemålningar, 2 st, signerade och daterade 1938.

374048. IVAN JOERN. Oljemålningar, 2 st, signerade och daterade 1938.

Landskap, olja på duk. 49 x 67,5 cm.
Stilleben, olja på trä. 68 x 53,5 cm.
Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall.

Antal besök: 1 929