TORSTEN HJELM. "Höst". Olja på uppklistrad duk, signerad och daterad 1937.

374039. TORSTEN HJELM. "Höst". Olja på uppklistrad duk, signerad och daterad 1937.

37 x 44 cm.

Proveniens Växjö Fabriks- och Hantverksförening.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 44 cm.

Färgbortfall.

Antal besök: 1 767