STORT MATBORD, ek, 2000-tal.

STORT MATBORD, ek, 2000-tal.
3740260. STORT MATBORD, ek, 2000-tal.

Med 2 iläggsskivor. Längd 210+45+45 cm. Bredd 90 cm. Höjd 76 cm.

Bruksslitage, någon repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, någon repa.

Antal besök: 930