EVA BERGENWALL. Kvinnoporträtt, "Zipporah, "Klockerskan", 2 st färglitografier, signerade samt numrerade.

374020. EVA BERGENWALL. Kvinnoporträtt, "Zipporah, "Klockerskan", 2 st färglitografier, signerade samt numrerade.

Klockerskan 7/250.
Zipporah 45/180.
Mått 63 x 47 cm.

Gulnade, märken, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klockerskan 7/250.
Zipporah 45/180.
Mått 63 x 47 cm.

Antal besök: 1 829