NALLE WERNER. LITOGRAFIER, 14 st, signerade/Stämpelsignerade samt numrerade.

374013. NALLE WERNER. LITOGRAFIER, 14 st, signerade/Stämpelsignerade samt numrerade.

13 st, ca 63 x 47 cm.
1 st, 31,5 x 42 cm.

Gulnade, bruksslitage.

Nalle Werner (1913–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

13 st, ca 63 x 47 cm.
1 st, 31,5 x 42 cm.

Gulnade, bruksslitage.

Nalle Werner (1913–1991)

Antal besök: 1 347